Koszyk
Liczba wózków: 0 - 0.00zł
Zaloguj się / Załóż nowe konto Utwórz konto Bezpieczeństwo transakcji
Znajdź damskie spodnie i damskie spodnie na co dzień, sprawdź nasze pięknie zaprojektowane 2019 nowych sukien damskich i kupuj najlepszej jakości bawełniane i wygodne damskie koszulki polo online

Wrangler corynn blue ocean flex mid RURKI W L Więcej niż aukcje 7086861226

  • Model: 7086861226
  • 900 Units in Stock
Kolor:
    • Wrangler corynn blue ocean flex mid RURKI W L Więcej niż aukcje 7086861226
    • LEE SCARLETT SKINNY SLIM spodnie rurki W GAT Więcej niż aukcje 7222321166
    • BS STYLOWE luźne jeansy spodnie BOYFRIEND Więcej niż aukcje 7242448570
    • PATRIZIA PEPE nowe oryg jeansy z przetarciami Więcej niż aukcje 7608535924
    • Super JEANSY SPODNIE wyższy stan KOLORY XL Więcej niż aukcje 6738567780
    • Włoskie dresowe zamki jeansy boyfriend blue XS/S Więcej niż aukcje 7544503590

286.44zł  180.81zł
Oszczędzasz: 37%

Dodaj do koszyka:
   Rated 4.72   reviews [282]

Jeansy firmy Wrangler, model corynn flex, mid waist, skinny. Dopasowane biodrówki (nie ekstremalnie niskie), zapinane na zamek i metalowy, sygnowany guzik. Kieszenie nitowane. Nogawki wąskie rurki. Świetnie wytarty niebieski jeans (wash blue ocean W25FBQ69R W25F-BQ-69R), dość mocno rozciągliwy, z dodatkiem streczu. Splot zwiększający komfort - jogging jeans - ACTIVE READY. Celowe delikatne fabryczne przebarwienia na prawym udzie z przodu. Stebnowane pomarańczową nicią. Z tyłu, nad kieszenią charakterystyczna skórzana naszywka z tłoczonym logo.