Koszyk
Liczba wózków: 0 - 0.00zł
Zaloguj się / Załóż nowe konto Utwórz konto Bezpieczeństwo transakcji
Znajdź damskie spodnie i damskie spodnie na co dzień, sprawdź nasze pięknie zaprojektowane 2019 nowych sukien damskich i kupuj najlepszej jakości bawełniane i wygodne damskie koszulki polo online

Alladyny szarawary spodnie pumpy indyjskie w uni Więcej niż aukcje 7452432883

  • Model: 7452432883
  • 584 Units in Stock
Kolor:
    • Alladyny szarawary spodnie pumpy indyjskie w uni Więcej niż aukcje 7452432883
    • SURPLUS LADY Spodnie Bojówki Damskie Black Więcej niż aukcje 7512861787
    • SP ZARA beżowe TREGGINSY elementy ZAMSZU new M Więcej niż aukcje 7598234321
    • TEZENIS by CALZEDONIA Spodnie PRZETARCIA JOGGERY L Więcej niż aukcje 7626141293
    • SPODNIE BAWEŁNIANE Z KOKARDĄ KOLORY ELEGANCKIE Więcej niż aukcje 7572446134
    • Alladynki Szarawary Haremki Joga spodnie indyjskie Więcej niż aukcje 7600341607

206.16zł  87.63zł
Oszczędzasz: 57%

Dodaj do koszyka:
   Rated 4.83   reviews [100]

Na tej aukcji polecam:

Alladynki indyjskie

***

rozmiar uniwersalny 36-44

Proszę sprawdzić wymiary podane w opisie!

=================================================

OPIS:

Piękne, oryginalne szarawary z Indii.

W talii  pas z  gumeczkami.

Można nosić na dwa sposoby, jako spodnie lub kombinezon.

Bardzo przyjemne, przewiewne.

Wzory mogą się nieco różnić ułożeniem.

Tkanina-rayon

(Rayon- bardziej szlachetna odmiana wiskozy, w dotyku przypomina raczej sztuczny jedwab, ma dużo z właściwości bawełny, ale większą wytrzymałość i połysk.

Ma właściwości chłodzące, nawet w dotyku jest zimna. Doskonale pochłania wilgoć, ale nie izoluje dlatego dobrze sprawdza się latem i w ciepłym klimacie.)

Delikatne nieprawidłowości, które mogą się zdarzyć, to cechy rękodzieła z Dalekiego Wschodu

które nie mogą być traktowane jako wady.

Prać ręcznie w letniej wodzie.

===========================================

Wymiary na płasko:

mogą się nieco różnić +/- 3cm

Dł. po boku 103cm,

Szer. w talii 2x30-52cm.

Masz pytania?

  • dzwoń: 533 012 669

zawsze odbieram... :)